"Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky, hlavně k sobě samému…"
Jan Werich

První týden za mnou...

9. dubna 2015 v 4:56 |  USA 2015
Ahoj všichni! :)

Tak mám za sebou první týden a můžu říct, že jsem strašně spokojená a šťastná! :)

Cesta k rodině byla hrozně dlouhá, celkem asi 7 hodin v autobuse, ale když se člověk trochu prospí, popovídá si s kamarády ze školy, cesta uběhne celkem rychle. Stavěli jsme na několika zastávkách, ta moje byla poslední a cestovala jsem ještě s několika dalšími au pair. Rodina mě přivítala po americku :D Konalo se objetí, přivítání v US atd. Děti se vůbec nestyděly a musím říct, že se hned tulily a chtěly si povídat a ukazovat mi věci po cestě domů.. :)

Když jsme přijeli domů, HD začal pomalu připravovat večeři (hrozně rád vaří...a vaří moooc dobře! :)), já jsem rozdala dětem dárky (nevěřili byste, kolik radosti dokáží udělat gumičky do vlasů, sponečky, fotbalové postavičky, karty, sladkosti atd.) a zahráli jsme si společně karty, povídali jsme si a tak :) Byl to super večer!

Jelikož bylo před Velikonoci, děti měly Spring break! Celý týden byly doma. Pro mě to znamenalo skočit do mých povinností rovnýma nohama a vypořádat se se všemi novotami co nejrychleji. Nevím, čím to je, ale dny tady utíkají hrozně rychle. Zdá se, že mnohem rychleji než doma. :) Celý týden utekl jak voda a před námi byl víkend. Znamenalo to výlet do Pennsylvánie za příbuznými. Děti se hrozně těšily na sestřenice! Vyrazili jsme v sobotu navečer, cesta trvala asi 2 hodinky, takže nic strašného. Seznámila jsem se s HD sestrou, jejím manželem a dětmi a taky s jeho maminkou. Všichni byli hrozně milí a vyptávali se na spoustu věcí.

V neděli jsme šli do kostela, protože jsou věřící. Můžu vám říct, že to byl hrozně silný zážitek. Byl tam sbor, zpívali úžasně až mi běhal mráz po zádech a pastor mluvil velmi otevřeně. Nebylo to vůbec v tom stylu: Všichni věřte v Boha, to je to nejlepší, co můžete udělat.... Bylo to spíš v tom stylu, že všichni mají dveře otevřené ať už se rozhodnou tak, nebo tak a jen přijít rozjímat a dozvědět se něco nového je také dobré. Myslím, že každý si z toho o čem mluvil, vzal něco.... :) Večer jsme se všichni zapojili do přípravy večeře, měli jsme pečenou šunku, bramborovou kaši, pečené brambory s chřestem, sýrem, pečenou mrkev. Je to pěkné, že se tady rodina čas od času schází, i když bydlí docela daleko, stejně jako u nás. A hlavně, že se tu fakt cítím jako doma a berou mě jako člena rodiny, který jezdí všude s nima! :)

Domů jsme jeli v pondělí a v úterý už začala škola. Mám přes den mnohem víc času, protože ráno akorát vypravím děti a pak si můžu dělat co chci až do půl 4... :D !!! P-O-H-O-D-I-Č-K-A !!! :D Myslela jsem si, že rána budou hrozně hektický a nebude se nic stíhat - částečně i kvůli tomu, že se musí dětem dělat každé ráno obědový box....ale popravdě je to všechno v pohodě a v klidu.. :) A jsem za to ráda, protože rána jsou pro mě hrozný! :D Joo, a když přijdu dolů, už na mě čeká připravená káva! No není to skvělý? :)

Čekají mě tenhle týden ještě dva pracovní dny. Oba dva budou celkem dlouhý, protože rodiče mají jak ve čtvrtek tak v pátek večer nějaký mecheche, takže budu s dětmi i v noci, ale podle toho, jak to probíhalo doteď to snad bude O.K. Zítra jdu s HD vyřídit bankovní účet v Bank of America a taky mě čeká první jízda autem!!! Aaaaaa, trochu se bojím, ale zvládnout to nějak musim, no! :D Uvidíme...

A snad poslední věc v tomhle článku je jen malá informace, že celý víkend mám volno.. JUHŮŮ :D První au pair meeting (výlet lodí po řece s výhledem na D.C. a protože je teď období, kdy všechno kvete, bude to nádhera! :)) Zkuste si zadat do googlu cherry blossom in D.C. Fakt se těším! :) A zatím to vypadá, že v sobotu půjdeme nějak zatrsat s kámošema! :)

Doufám, že budu stíhat psát nějak pravidelně. Děje se toho hrozně moc, každý den se stane něco jinýho a chtěla bych se s vámi o vše podělit! :)
Mějte se krásně!! :) Terka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama