"Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky, hlavně k sobě samému…"
Jan Werich

Match!! :)

15. února 2015 v 0:18 |  Začátek
Ahoj všichni!

Je to tady! Podle názvu je určitě jasné, co se právě stalo a co to znamená... ANO! Matchla jsem s rodinou z Washingtonu D.C. a mám strašnou radost, hrozně si rozumíme. Během doby, co jsem byla na horách, jsme si každý den psali-co jsem dělala já, co dělali oni, jaké máme plány atd.

Když jsem dorazila z hor domů, domluvili jsme se na dalším skypu, zase jsme spolu mluvili, dokonce i pár slov s jejich současnou au pair. Už během rozhovoru jsem měla pocit, že by to mohlo vyjít, prostě dobrej pocit! A taky, že jo! Asi za 4 hodiny mi přišel e-mail, že děti by mě hrozně chtěly jako jejich další au pair a že oni jako rodiče s tím souhlasí a jestli bych taky chtěla. Že snad řeknu ano. Hned jsem jim odepsala, že bych k nim ráda přijela. Joo, "mamka" ještě psala, že se mě děti chtějí zeptat samy, tak jestli bysme nemohli znovu dát skype. Děti se samozřejmě styděly, takže se mě zeptala mamča a když jsem řekla, že joo, tak se hned začly smát a bylo zase všechno o.k... :) "Táta" se snažil najít tu naší vesničku a nemohl to najít no... :D Tak říkal, že to je tak malý, že tu asi máme 5 aut a 20 krav :DDD No, skoro to trefil!! :D Ale našel Krkonoše a Sněžku!

Taky mi ve čtvrtek volali z agentury z Bostonu, že teda jsme se dohodli a že gratulují a tak. A hlavně, že mě bude co nejdřív kontaktovat česká CC, aby mi pomohli s vyřízením víz! Ještě se mi teda neozvali, ale v pátek mi přišla letenkááá! :) Tak jestli mi víza nepřiklepnou, aspoň vím, v kolik a kudy bych letěla :DD Néé, odlétám 23. března s přestupem v Londýně. Na přestup mám hodinu a čtvrt, tak to snad stihnu a nefrnkne mi to před nosem! :D Už se na ty prcky těším, ale pomalu mi vrtá hlavou, co jim přivezu za dárečky... Něco z Čech, co by se jim mohlo líbit... tak uvidíme. Věděla jsem, že kdybych měla malé dětičky, tak bych jim určitě přivezla knížku v AJ Krtečka, nebo Pejska a kočičku... Takhle nevím, už jsou docela velký - 9 a 10 let... :)

Ještě krátce k té dovče: Super! :) Hezky jsme si zaběžkovali, pobavili jsme se, popili jsme, zasmáli jsme se a hlavně jsme si všichni odpočinuli! :) Bylo nádnerně, až na jeden den, kdy docela hustě sněžilo, ale to nám nevadilo! :)

Já se zatím loučím, mějte se krásně!

Těď už snad budu psát častěji, když se začně něco dít. :)

Terka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 15. února 2015 v 0:30 | Reagovat

skvělý! gratuluju a ty hory vypadaj skvěle!:-)

2 Štěpánka Štěpánka | 3. března 2015 v 16:46 | Reagovat

gratuluju! :)
jo a přivez jim kokina, každý au pair ti řekne, prostě sladkosti, sladkosti a sladkosti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama