"Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky, hlavně k sobě samému…"
Jan Werich

Přihláška a interview

19. ledna 2015 v 0:19 |  Začátek
Ahoj všichni, kdo zabrousili do končin mého blogu... :)

Jak to začalo? Byla jsem 8 měsíců jako au pair v Anglii, ale protože to nebylo zrovna ideální, rozhodla jsem se, že odjedu do Ameriky, což byl vždycky můj sen.

Ještě v Anglii jsem se spojila s CulturalCare agenturou, kde jsem jim vysvětlila mojí situaci. Paní byla velmi milá a ochotná, všechno mi vysvětlila a nabídla mi, že mi pošle odkaz na vytvořenou on-line přihlášku, kde můžu informace pomalu začít vyplňovat. Začala jsem s vyplňováním těch nejjednoduších věcí, kde se člověk nemusít tolik rozepisovat, nakonec to vyšlo tak, že ty "nejtěžší" věci na vyplnění mi zůstaly už na doma. Když jsem měla všechno hotové, domluvila jsem si schůzku v Praze.

8. ledna jsem se tedy vydala do Prahy, byla to docela sranda. Měla jsem se předtím sejít s dalšími au pairkami, které tam šly taky. Jenže jedna psala, že to z práce stihne jen tak tak na tu schůzku a druhá mi napsala, že bude mít asi hodinu zpoždění. No a co teď? :D Tak jsem zavolala kamarádce, která žije a studuje v Praze a zašly jsme na kafe. Pak jsme šly na místo setkání s tou druhou au pair. Když jsme se navzájem našly, vyrazily jsme na mínto. Trošku jsme se ztratily, ale jenom trošku... :D No, schůzka jako taková byla v pohodě, v podstatě jsem všechno už věděla. Taky proto, že pro mě to byl krok k au pairství poslední... Pro ostatní holky to byl krok první. Po skončení této schůzky si nás tam paní některé z nás nechala, aby si s náma promluvila a pak nás vyzkoušela z angličtiny. Ta zkouška spočívala v tom, že se nás každého zeptala na jednu otázku v angličtině a my jsme jí odpověděli. A to bylo všechno :)

Příští článek bude o hledání rodiny... :)

Mějte se krásně! Terka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama