"Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky, hlavně k sobě samému…"
Jan Werich

Novinky

25. ledna 2015 v 22:47 |  Začátek
Ahoj všichni :)

Jsem tu s dalším článkem, ve kterém vám povím, co se od středy událo nového.

V tu středu jsem si tedy skypovala s jednou rodinou, která žije nedaleko Manhatanu. Psala jsem, že bych si hrozně přála, aby to vyšlo... Bohužel se moje přání nevyplnilo a já musím hledat dál!

To byl ještě dodatek k minulému týdnu a teď ty novinky! :)

Novinka č. 1
V pátek mi přišla další nabídka, rodina bydlí kousek od Baltimoru, asi 40 minut od D.C., dvě krásný deti-kluci (4 a 9 let), domluvili jsme si skype na sobotu ve 4 hodiny odpoledne, já jsem za pět minut čtyři připravéná :D A NIC! Čekala jsem asi 20 minut a pořád nic. Pak mi přišel e-mail, že se hrozně omlouvá, ale že synovi přesunuli basket na dopoledne a zapomněla mi napsat e-mail o změně času. Říkám si ok, stane se, žejo. Tak jsme se domluvili na 8 večer. Zase čekám a zase e-mail, že se mi snažila dovolat, ale že: the line is busy :D Bylo mi divný, že skype je busy, to jsem nikdy nezažila. Začínalo mi to být podivný, že to pořád oddaluje a tak. Nicméně jsem potom zjistila, že mi volala na mobil, který jsem ale měla vybitý, takže se mi logicky nedovolala :D Proč mi ale volá na mobil, když jsme domluvený na skype a proč chce vůbec mluvit přes mobil, když to stojí peníze a nevidíme se, to fakt nevím... :D Napsala mi potom ještě jeden e-mail, ať jí pošlu číslo na mobil, že si teda v neděli zavoláme zase v 8 večer. V neděli jsem si říkala, ať už mi prostě zavolá, protože jsem věděla, že už bych k nim stejně nešla, kdyby mi nabídla match. Bůhví, jak by to pak vypadalo v tý rodině potom, když ani nejsou schopní udělat si čas na rozhovor! No a dneska :D lidi, já fakt nemohla! :DD V 8 jsem nastartovaná a ono zase nic! Po 45 minutách jsem se naštvala a napsala jsem jí e-mail, že nemám zájem! Tohle fakt né... Jako teď už se tomu směju, ale v tu chvíli jsem byla tak naštvaná! Žádný e-mail, nic. A ještě ke všemu mě drží v tom systému, takže mě nemůžou vidět další rodiny... No nic, budu opět čekat, jsem zvyklá :D Co si o tom myslíte?? :DD

Novinka č. 2
V noci mi přišel e-mail od koordinátorky z Virginie, že jedna její rodina hledá novou au pair, protože jejich stávající bude v únoru odcházet. Napsala mi, že se jim můj profil líbil a jestli bych s nimi nemohla mít skype. Oni se ještě nezobrazují v databázi rodin, ale moc ráda by mi o nich řekla víc a také by se chtěla něco víc dozvědět ode mě... :) Jenže v únoru? To je docela brzo :D Ještě nemám oběhané doktory a tak... No uvidíme, jak to dopadne, ale vědět o nich něco víc neuškodí. :)

Tak to byly novinky posledních dní, brzy se zase ozvu. :)

Mějte se krásně! Terka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama